Logo Personální poradenství Kruh Jooble nabídky práce v ČR Telefon
Personální poradenství

Úvod

Lidé prý šetří na nesprávných místech a pokud si to nemyslíte, pojďte se s námi zamyslet nad následujícími statistikami.

Statistiky

  • Často Vás bolí záda, špatně spíte? Je na čase se zamyslet nad tím – na čem spíte! Proč šetřit na matracích, když na nich proležíte část svého života? Bohužel ještě stále hodně lidí na nich šetří… a samozřejmě špatně spí…..
  • Bolí Vás nohy? Otékají Vám lýtka, píchá Vás v kříži? Nosíte správnou obuv? Investujete do svých nohou? Ne? Vždyť Vás nohy nosí celý život….
  • Vzděláváte se? Pracujete sami na sobě? Chodíte na kurzy a semináře? Kolik do sebe investujete? Nebo jen čekáte, že to v téhle pozici vydržíte až do důchodu, nebo že jakmile Vám bude hrozit vyhazov, hodíte se marod, případně se uchýlíte na mateřskou a rodičovskou dovolenou?
  • Měníte často práci? Myslíte si, že máte smůlu na zaměstnavatele? Neposouváte se v práci dále na lepší pozice? Myslíte si, že jste se narodil/la manažerem, ale pozice manažera ne a ne přijít?

Závěr

Houbař znalý prostředí si jde pro houby, neznalý běhá po lese a paběrkuje. Přijďte se poradit, kde „rostou hřiby“ – volejte 605 588 885.